Znajdź swoje miejsce w Bieszczadach

Rajski Gościniec

Rajski Gościniec


Zależy nam na tym, by wszyscy przybywający do Rajskiego Gościńca poczuli się tutaj komfortowo, by w pełni mogli poznać i docenić walory naszej magicznej doliny. To zadbane, przyjazne i wygodne miejsce budowaliśmy od podstaw z myślą o tym, by sprzyjało głębokiemu odpoczynkowi i autentycznemu kontaktowi z naturą. Staraliśmy się stworzyć harmonijną całość łączącą mieszkańców, Gości, dookolną przestrzeń i krajobrazy, bujną bieszczadzką przyrodę, słońce wędrujące po nieboskłonie i majestatyczny nocny firmament.

Dowiedz się więcej

 • Regina i Kamil
  Wspaniały Dom, wspaniała zabawa gościnni i ciepli gospodarze... do zobaczenia latem.
  Regina i Kamil
 • Narzeczeni Joanna i Karol z Radomia
  Jeszcze tu wrócimy...
  Narzeczeni Joanna i Karol z Radomia
 • Jola, Hubert i Kubuś.
  Jest takie miejsce gdzie czas płynie znacznie leniwiej od rwących bieszczadzkich potoków - to Rajski Gościniec gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera, na którą składają się otwarci gospodarze i przepiękna cicha okolica. Do miłego zobaczenia.
  Jola, Hubert i Kubuś.
 • K. i D. Ożga
  Tak rajskiego klimatu jak w tym miejscu, w tym domu, jeszcze nie mieliśmy okazji odczuwać. Tegoroczny sylwester dodał nam siły i energii na cały nowy rok. Dziękujemy.
  K. i D. Ożga
 • Grażyna Berdys
  Jest to cudowne miejsce, pełne pozytywnej energii. Miejsce do którego chciałoby się jeszcze raz przyjechać. A bieszczadzkie anioły p. Małgosia i p. Andrzej otaczają wszystkich swoimi skrzydłami opowiadając przepiękne historie.
  Grażyna Berdys
 • Bogusia i Krzysztof z Lubina
  Dla tych co lubią spokój i ciszę godny polecenia, gospodarze przemili, pokój w którym byliśmy ładny i przestronny, okolica śliczna i ta wspaniała zieleń wokół posesji no i jeszcze trawka po której się chodzi jak po dywanie. Warto tam jeszcze wrócić.
  Bogusia i Krzysztof z Lubina
 • Leszek Możdżer
  Tu byłem i się wzruszyłem.
  Leszek Możdżer
 • Miejsce wręcz idealne na wyjazd ekipą z dziećmi, miejsca wystarczająco dużo, aby każdy, duży czy mały odpoczął.
 • Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dziećmi. Cisza i spokój, z daleka od tłumów i komercji. Świetne zaplecze dla dzieci - trampolina, huśtawki, piaskownica, a co najważniejsze dla naszego najstarszego syna boisko do kosza.
  Basia i Piotrek